Hakkımızda

Deng Mali Müşavirlik Hizmetleri olarak, 1996’ten bu yana; büyük ve orta ölçekli birçok şirkete vergi, SGK, danışmanlık, denetim ve raporlama gibi birçok hizmet sunmaktayız.

Stratejimiz tamamen çözüm odaklı olup, vergi mükelleflerinin mali ve SGK' nun mavzuatları açısından sorunlarını çözme iradesini kurulduğumuz günden beri şevkle yapıyoruz. 

Deng Mali Müşavirlik Hizmetleri; çözüm ortaklığı yaptığımız yerli ve yabancı yatırımcıların güvenini kazanarak, mükelleflerimizin alışkın olduğu kaliteli hizmeti ve servis çeşitliliğini şeffaf bir biçimde sunmaya devam etmekteyiz. Her daim koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alarak, mükelleflerimize ihtiyaç duyduğu tüm bağlantıları sağlamaya çalışmaktayız.

Rekabetin giderek yoğunlaştığı global dünyada Deng Mali Müşavirlik Hizmetleri  olarak, sürekli başarımızda en önemli yapı taşının devamlı gelişimimizi destekleyen insan kaynağı olduğunun bilincindeyiz. Bu bağlamda insan kaynağına her türlü teknolojik yatırımı sağlayarak mükelleflerimize doğru, hızlı ve tam da ihtiyaçları doğrultusunda yaklaşımlar sunarak, doğru kararların alınmasını temel ilke edinmekteyiz.

E-posta Girişi
E-Mükellef Girişi